Xiaomi Mi Mix 4 na reálných fotografiích
4 (80%) 4 votes

Model Mi Mix bývá zpravidla poslední vlajkovou lodí, kterou společnost Xiaomi v tom daném roce představí. Ne jinak by to mělo být i letos, kdy by měl být 24. září/septembra uveden Xiaomi Mi Mix 4. Termín zatím není potvrzen a není potvrzen ani přesný obchodní název telefonu. O parametrech přístroje se zatím taky jen spekuluje, ale je jisté, že půjde o velmi zajímavý kousek. A protože jsme už dlouho nepátrali v hlubinách stránky tipaře, který si říká Slashleaks, mrkneme tam na reálné fotky chystaného Mi Mix 4.

Co tedy z reálné fotky plyne? Je to především Full-screen design. Tedy žádný výřez a jen minimální rámečky. Alespoň podle toho, co lze na fotce vidět. Brada Xiaomi Mi Mix 4 je totiž šikovně zakrytá rukou, takže tloušťku spodního rámečku nelze ani odhadnout. Ovšem tato kombinace dává tušit poměrně velkou užitnou plochu obrazovky a také to, že přední kamera bude s největší pravděpodobností vysunovací. K jakému designu modulu předního fotoaparátu se výrobce přikloní taky není jasné.

Podle předchozích zvěstí bychom u Mi Mix 4 mohli čekat Snapdragon 855 Plus s až 12 GB RAM a údajně až 1 TB interního úložiště. Displej by mohl mít obnovovací frekvenci 90 Hz a baterie kapacitu 4500 mAh. Mluví se také o podpoře bezdrátového 30 W nabíjení a rychlého 40 W nabíjení. Jeden ze snímačů zadního fotoaparátu by měl údajně mít rozlišení 108 MPix. Tipaři také tvrdí, že bychom se v případě tohoto telefonu měli dočkat dvou verzí, a to s podporou 4G a 5G sítí. Výrobce však zatím drží všechny informace pod pokličkou, takže je nutno brát v potaz, že nic z výše uvedeného není potvrzeno.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.