I když do svátku Halloweenu zbývá hezkých pár týdnů, tak se někteří čínští výrobci raději pro jistotu nezdržují pohledem do kalendáře a raději sypou s tématickou produktem dříve na trh. Proto pro vás už teď v září je k dispozici speciální limitovaná Halloweenská edice microSD karet Alfawise, samozřejmě vylepšenou o nezbytný slevový kupón. I když si povedený design paměťové karty moc neužijete, protože většinu času není vidět, tak se jedná o moc hezký produkt.

Navíc jde o balení 2-v-1, takže k malé microSD kartě dostanete i adaptér s velikostí klasické SD karty, takže nebude problém ji pak vložit do starších čteček nebo zařízení. Jedná se o paměťové karty s rychlostmi U1/U3 Class 10, přičemž pomalejší U1 (tedy asi 60/10 MB/s pro čtení/zápis) je rezervována pouze pro nejnižší 32 GB kapacitu. Větší kousky pak díky U3 ( 80/30 MB/s) v klidu zvládnou i ukládání záznamu 4K videa, takže se není čeho bát. Samozřejmostí jsou pak certifikace CE, voděodolná IPX7 a další.

Z nabídky na e-shopu Gearbest si můžete vybrat 32 GB, 64 GB nebo 128 GB variantu a my se rozhodli jít zlatou střední cestou. Halloweenská edice 64 GB modelu microSDXC karty je tak pro vás díky slevovému kupónu GBEXTFCP01 jen za 8.99 dolarů, takže pokud chcete ukládat data stylově, tak máte možnost.