Produkty od Xiaomi jsou opravdu všude kolem nás a opravdoví fandové možná dokonce chodí i v jejich oblečení a jedí Mi jídlo. No dobrá, to už možná přeháníme, ale faktem zůstává, že čínský gigant fušuje do řemesla vskutku v široké škále kategorií. Často však samotnou práci přenechává menším značkám ve vlastním ekosystému a ponechá si tak pouze dohled a záštitu. To je přesně případ dnešní nabídky z Ebay, ve které se podíváme blíže na dva levné gadgety právě od menších značek pod záštitou Xiaomi.

Jako první si vezmeme na paškál zastřihovač vlasů Xiaomi ENCHEN Boost s nano-keramickou hlavicí, tichým provozem a dvěma rychlostmi stříhání, takže se poddá i opravdu bujná kštice. Nastavit si můžete sestřih od 0.7 do 21 mm, takže je jen na vás kolik vlasového porostu opadá. Díky chytrému systému zabezpečení ESM nehrozí žádné karamboly jako je zaseknutí vlasů v zastřihovači nebo zkraty a jiné elektrické radosti. Baterii s kapacitou 600 mAh můžete dobíjet pomocí USB Type-C portu a díky ukazateli stavu máte vždy přehled o úrovni nabití. Hlavice je navíc odpojitelná a omyvatelná, takže je údržba také velmi jednoduchá. A cena ? Pouhých 12.99 euro.

Další na řadě je pak USB flash disk Jessis M1 a ten se bude hodit vždy, protože“flashky“ úspěšně ztrácíme asi všichni. A tento kousek je jedním z těch povedenějších díky kovovému zpracování s výraznou texturou, otočném designu konektoru a samozřejmě i duálnímu použití díky přítomnosti USB 3.1 a USB Type-C konektorů. Takže se nezalekne jak počítače, tak telefonu či tabletu. Rychlosti jsou také poměrně solidní se 120 MB/s čtení a 40 MB/s zápisu. Jediné rozhodnutí pak zůstává při výběru kapacity, zlatá střední cesta se 64 GBje k mání za 12.99 euro, menší 32 GB za poměrově ne úplně výhodných 10.58 euro a největší 128 GB za 25.75 euro. Tak co na dva dnešní levné gadgety od Xiaomi říkáte ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.