V době dominantního postavení velkých značek výrobců telefonů ti malí často jen paběrkují, ale byla by chyba jim nevěnovat pozornost. I z dílny menších výrobců mohou přijít na trh modely s velmi zajímavou hardwarovou výbavou, navíc často za výborné ceny. To je přesně případ právě probíhajících předprodejů telefonu CUBOT X20 Pro, který je na e-shopu Gearbest k mání jen za 149.99 dolarů. A za tyto peníze toho může nabídnout opravdu velmi slušnou řádku.

CUBOT X20 Pro je fešák se zakřiveným 2.5D sklem na obou stranách telefonu a zaujme také čtvercovým modulem zadního trojitého fotoaparátu. Ten je ostatně hlavní chloubou a může nabídnout 12 Mpix hlavní senzor Sony IMX486 spolu s 20 Mpix Sony IMX350 senzorem pro hloubku pole a 8 Mpix ultra-wide senzoru. Dále pak disponuje třeba 6,3-palcovým displejem s FullHD+ rozlišením a kapkovitým výřezem, procesorem Helio P60, 6 GB RAM, 128 GB vnitřní paměti, 13 Mpix selfie kamerkou, 4000 mAh kapacitou baterie nebo čistým systémem Android 9 Pie.

A za již zmíněnou cenu 149.99 dolarů se jedná o velice solidně vybavený telefon, kterému v podstatě nechybí vůbec nic. Předprodeje na e-shopu Gearbest by měly běžet ještě zhruba týden a v nabídce je CUBOT X20 Pro v černé, rose gold, nebo modré barevné kombinaci, tak se na něj mrkněte, třeba osloví zrovna vás.