V době dominantního postavení velkých značek výrobců telefonů ti malí často jen paběrkují, ale byla by chyba jim nevěnovat pozornost. I z dílny menších výrobců mohou přijít na trh modely s velmi zajímavou hardwarovou výbavou, navíc často za výborné ceny. To je přesně případ právě probíhajících předprodejů telefonu CUBOT X20 Pro, který je na e-shopu Gearbest k mání jen za 149.99 dolarů. A za tyto peníze toho může nabídnout opravdu velmi slušnou řádku.

CUBOT X20 Pro je fešák se zakřiveným 2.5D sklem na obou stranách telefonu a zaujme také čtvercovým modulem zadního trojitého fotoaparátu. Ten je ostatně hlavní chloubou a může nabídnout 12 Mpix hlavní senzor Sony IMX486 spolu s 20 Mpix Sony IMX350 senzorem pro hloubku pole a 8 Mpix ultra-wide senzoru. Dále pak disponuje třeba 6,3-palcovým displejem s FullHD+ rozlišením a kapkovitým výřezem, procesorem Helio P60, 6 GB RAM, 128 GB vnitřní paměti, 13 Mpix selfie kamerkou, 4000 mAh kapacitou baterie nebo čistým systémem Android 9 Pie.

A za již zmíněnou cenu 149.99 dolarů se jedná o velice solidně vybavený telefon, kterému v podstatě nechybí vůbec nic. Předprodeje na e-shopu Gearbest by měly běžet ještě zhruba týden a v nabídce je CUBOT X20 Pro v černé, rose gold, nebo modré barevné kombinaci, tak se na něj mrkněte, třeba osloví zrovna vás.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.