Chytré osvětlení značky Yeelight z ekosystému Xiaomi nepatří na našich stránkách určitě k žádným nováčkům. A úspěchy slaví i u zákazníků, protože se jedná o jedny z nejdostupnějších kousků, které zároveň patří i k tomu nejlepšímu co na trhu najdete. Není se tak čemu divit, že se dlouhodobě jedná o velmi úspěšné produkty s vynikajícími prodejními čísly. Na Gearbest jsou si toho dobře vědomi, takže nyní připravili slevovou akci na dvě taková světla. V obou případech jde o vylepšené modely a pro první kupující jsou připraveny i malé dárky.

Obě stropní světla Yeelight mají jednoduchý a elegantní design, díky kterému zapadnou snad do každého interiéru. Lze je umístit jak do ložnice, tak i do kuchyně nebo dětského pokoje. Jejich instalace je velmi jednoduchá a zabere zhruba 5 minut. Malé rozdíly mezi nimi jsou především ve velikosti s průměrem 320 mm a 480 mm a mírně se liší také designem. Rozdílný je i jejich výkon. Přesné rozdíly můžete vidět na obrázku níže.

Samozřejmostí je možnost regulace teploty barev od 2700K do 6000K, případně 6500K. Regulovat lze i hodnoty jasu a díky aplikaci Mijia lze stropní světla ovládat pomocí mobilního telefonu nebo hlasem. Světla mají certifikaci IP50, což znamená že jsou odolná vůči prachu a jiným drobným nečistotám. Svítivost u prvního modelu je 1800 lumenů a u druhého pak 2200 lumenů. A jaké jsou tedy slevy na tato chytrá stropní světla Yeelight? Model s průměrem 320 mm je na Gearbest nabízen za 79,99 dolarů a model s průměrem 480 mm pořídíte za 99,99 dolarů. Tato nabídka potrvá do 9. října/októbra.