Elektrické koloběžky už se zabydlely na našich ulicích a stávají se velmi populárními, tedy pokud si odmyslíme šílené nápady se sdílenými kousky zamořujícími centra měst. Ale v dnešní době není problém si koloběžku pořídit klidně i na vlastní pěst, protože třeba modely značky KUGOO patří mezi kvalitní a zároveň cenově dostupné. Dnes pro vám máme další várku slevových kupónů na všechny jejich modely a navíc právě probíhá cashback akce až do 30. září, ve které můžete získat až $30 nazpět, stačí se po koupi mrknout na tyto stránky.

Nejlevnější v nabídce modelů je koloběžka s označením Kugoo S1. Je vybavena silným 350 W motorkem, díky kterému zvládne maximální rychlost až 30 km/h s dojezdem kolem 30 kilometrů na jedno nabití. Nosnost je 120 kg živé váhy a díky nastavitelným řidítkům se hodí pro různě vysoké jezdce. Koloběžka je samozřejmě skládací a s váhou 11 kg je i jednoduše přenosná. Potěší i LCD displej na řidítkách se všemi základními informacemi. Cena elektrickékoloběžky Kugoo S1 na e-shopu Geekbuying z evropského skladu je 280.66 euro, pokud využijete slevový kupón ve tvaru GKB127S.

Dalším kouskem v koloběžkové nabídce je model Kugoo S1 Pro. Jak označení Pro napovídá, jde o vylepšenou verzi základního modelu. Kugoo S1 Pro disponuje stejným 350 W motorem jako základní model a stejně tak dosahuje rychlosti až 30 km/h a dojezdu na jedno nabití kolem 30 km. Může se však pochlubit lepšími pneumatikami s kvalitnějšími tlumiči, protiskluzovým stupátkem a lepší 7,5 Ah baterií. Bonusem jsou také dvě nová reflexní světla na řidítkách. Tuto koloběžku v Pro verzi na Geekbuying v evropském skladu můžete pořídit za 316.87 euro při použití slevového kupónu ve tvaru GKB126S.

KUGOO ES2 se designově lehce liší od minulých modelů této značky, řidítka vypadají jinak, LED display také, stejně jako brzdový systém. Koloběžka má také lehce větší 8,5-palcové pneumatiky a navzdory stejnému 350W motoru i lehce nižší maximální rychlost 25 km/h, maximální dojezd 25 km na jedno nabití a nosnost 100 kg živé váhy. Jedná se opět o skládací model a setkáme se také s duálním systémem brzd, silnými světly a jako bonus u tohoto modelu i s LED pásem světel na boku, USB portu nebo spárování se speciální aplikací přes Bluetooth. V nabídce EU skladu e-shopu Geekbuying je pak momentálně k mání v černé verzi za 389.30 euro s naším kupónem GKBES2.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.