Bezdrátová sluchátka dnes už nepatří mezi nějaký výkřik moderní technologie. Mnoho z nás na ně přezbrojilo, ať už kvůli tomu, že máme telefon bez 3,5 mm audio jacku nebo proto, že nám při sportu dráty prostě vadí. A právě třeba pro běhání jsou ideální skutečně bezdrátová sluchátka, která jen tak nevypadnou z uší a mají pohodlné ovládání. Mezi taková patří třeba i sluchátka Bluedio Hi. Ta nyní najdeme na e-shopu Cafago v bleskovém prodeji.

Spárování sluchátek s telefonem či jiným zařízením probíhá přes Bluetooth 5.0. Tím by mělo být zajištěno stabilní připojení a solidní reprodukce zvuku. Dosah je až deset metrů. Baterie jednotlivých špuntů má kapacitu 55 mAh a měla by nabídnout až 6 hodiny přehrávání hudby. Dobíjení sluchátek Bluedio Hi je bezdrátové a probíhá v malém nabíjecím boxu, jehož baterie má kapacitu 600 mAh. Nabití trvá zhruba hodinu. Po vyjmutí z boxu se automaticky zapnou a jsou připravena pro spárování s přehrávacím zařízením.

Ovládání je dotykové a umožňuje spuštění nebo zastavení přehrávání, posunování skladeb nebo přijímání hovorů, a to buď poklepem nebo delším stiskem. Sluchátka lze používat i samostatně, takže se hodí i jako hands free. Sluchátka jsou kompatibilní se všemi telefony Android i iOS a dalšími zařízeními s podporou Bluetooth. Bezdrátová sportovní sluchátka Bluedio Hi najdete na stránkách e-shopu Cafago, kde jsou nabízena za příjemných 12,99 euro. Cena je omezena počtem prodaných kusů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.