Huawei oznámil vydání nové verze své nadstavby EMUI10, která přináší mimo jiné elegantnější design, více možností pro Always-on displej, jako například nové styly ciferníků. Dále bude možné využít také tmavý režim pro lepší čitelnost a pohodlí při práci.

Nyní se můžete jako první zúčastnit beta testování této novinky. Do testování se mohou zapojit majitelé modelů P30 a P30 Pro, které pochází z oficiální distribuce z České republiky a ze Slovenska. Testování je zpřístupněno pouze pro Dual SIM verze telefonů, konkrétně pro verze ELE-L29 9.1.0.193 (C431E4R2P2) a VOG-L29 9.1.0.193 (C431E4R2P2), v obou případech bez úprav od operátora. Nutnou podmínkou je také firmware 9.1.0.193.

EMUI10

Jak se do testování EMUI10 zapojit?

Na tomto linku si stáhněte FUT a následně se přihlaste se svým Huawei ID, pod záložkou Osobní pak naleznete tlačítko Zapojit se do projektu. Přihlásit se následně můžete v záložce dostupných projektů.

Za účelem zajištění zpětné vazby byla zřízena speciální fóra, kde se můžete podělit o případné postřehy. Fóra můžete nalézt zde:
Huawei P30 s EMUI 10 (dojmy a zkušenosti)
Huawei P30 Pro s EMUI 10 (dojmy a zkušenosti)

Případné vady nahlaste také skrze samotnou Beta aplikaci.

Přihlašování je možné od úterý 10. 9. 2019, Beta verzi obdržíte přibližně týden od přihlášení se.

Více informací pak naleznete zde.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.