Dnes pro vás máme další dvojici velmi zajímavých produktů z bleskových slev a prodejů oblíbeného e-shopu Tomtop, takže se na ně pojďme podívat blíže. Jedná se o opravdové premianty ve svých kategoriích a když to zkombinujeme s akčními cenami, tak jde o třaskavý koktejl. Ať už hovoříme o akční kamerce ThiEYE T5 Pro nebo chytrém náramku Honor Band 5.

Jako první přijde na přetřes akční kamerka ThiEYE T5 Pro s opravdu nadstandardními parametry a obří porcí příslušenství v ceně. Kamerka samotná zvládne natáčet video ve 4K rozlišení se 60fps, snímat 20 Mpix fotografie a díky 6-osé gyroskopické stabilizaci bude vše parádní. Za své peníze dostanete podporu formátů RAW a H.265, 8x zoom, 2-palcový barevný dotykový displej, širokou škálu využití, 1100 mAh kapacitu baterie a samozřejmě i pokročilé funkce. Ale opravdu ohromující je dodávané příslušenství zahrnující vodotěsný obal až do 60m hloubky, náramkové dálkové ovládání, několik úchytů a montážních kitů plus kvantum dalšího. To vše v akci jen za 99.99 dolarů.

Pak tu máme Honor Band 5 jako klasický fitness chytrý náramek se vším všudy a dočkáme se i některých unikátních funkcí. Výbava je více než slušná a zahrnuje třeba barevný dotykový 0.95-palcový AMOLED displej krytý 2.5D zakřiveným sklem s rozlišením 240 x 120 pixelů a podporou nahrávání vlastních ciferníků a tapet, senzor na měření srdečního tepu a dokonce i okysličení krve, přesný krokoměr, měření spánkových cyklů a kvality spánku technologií TruSleep, celou řadu sportovních režimů, voděodolnost do 50 metrů nebo 100 mAh baterii slibující až 14 dní výdrže na jedno nabití. Design je pak podobný minulým generacím s velkým kruhovým tlačítkem pod displejem. A v nabídce je momentálně v akci ve třech barvách jen za 27.43 dolarů.