S novým týdnem tu máme i novou procházku e-shopem Ebay a opět vybíráme produkty, které jsou zlevněné a mohly by se vám hodit. Prvním z nich je akční kamera s Wi-Fi a tím druhým do páru pak malý reproduktor s LED světlem z ekosystému Xiaomi. Ceny jsou nastaveny poměrně slušně, takže pojďme se na oba gadgety podívat zblízka.

Akční kamera s Wi-Fi

Sportovní a akční kamery nejsou dnes už něčím mimořádným v nabídkách čínských a nejen čínských e-shopů. Samozřejmě se liší výbavou, množstvím doplňků a také cenou. Mezi ty levné patří i tato akční kamera s Wi-Fi připojením. To, že je levnější ještě neznamená, že v balení kromě samotné kamery nic nenajdete. Naopak, doplňků k ní je spousta.

Kamera by tedy mohla zaujmout nejen cenou a výbavou, ale také parametry a funkcemi. Využijete ji při sportu, v automobilu i v domácnosti. Je velmi malá s rozměry 60×40×25 mm a hmotností 45 gramů. Je tedy snadno přenosná a vodě odolná až do hloubky 30 metrů. Širokoúhlý objektiv má záběr až 170°. Je vybavena 2 palcovým displejem, baterie má kapacitu 900 mAh a v provozu by měla vydržet až 90 minut. Jak je z názvu patrno, nechybí podpora Wi-Fi a pro ukládání záznamu lze využít 32 GB Micro SD kartu. Veškeré podrobnosti o kameře naleznete na stránkách Ebay, kde je aktuálně nabízena za dobrou cenu 9,99 dolarů.

Xiaomi Bluetooth reproduktor

Druhým z produktů za dobrou cenu, který jsme našli na Ebay je malý Xiaomi Bluetooth reproduktor. Díky svým minimálním rozměrům a hmotnosti je snadno přenosný a využít jej tak můžete prakticky kdekoli. Je vybaven i LED světlem, které poblikává v rytmu přehrávané hudby. Baterie s kapacitou 600 mAh by měla zaručit až 11 hodin přehrávání, pokud je hlasitost nastavena na 60%. Dosah je až 10 metrů. Propojení s telefonem probíhá přes Bluetooth 5.0. Na stránkách Ebay je aktuálně tento repráček nabízen za 14,99 dolarů. V případě, že si zakoupíte rovnou dva kusy, zaplatíte jen 26,99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.