Společnost Google se sice na veletrh IFA do Berlína nezajela předvést, ale to neznamená, že se o jejich chystaných telefonech řady Pixel 4 přestalo mluvit. Například čínské Weibo nás poměrně pravidelně zasypává zprávami, kterým by se s přimhouřením oka snad i dalo věřit. Nyní je tam k vidění nové info o modelu Google Pixel 4 XL. Jedná se o reálnou fotku, na které je zadní panel telefonu. Je zajímavé, že by mohl přijít kromě klasických barev také v jakési oranžové barvě, kterou čínský tipař nazval Coral.

Černou a bílou barevnou variantou si u Google Pixel 4 XL můžeme být jisti. Oranžová barva je tak trochu otázkou, ale proč ne. Ostatně i loňské modely dostaly navíc mátovou barvu. A snímek by kromě barevnosti měl potvrdit i čtvercový modul zadního fotoaparátu. ten by měl obsahovat tři snímače a LED blesk. A přiznejme si, že tato konstrukce hlavní kamery je v případě Pixelů naprostá novinka.

Ale vraťme se ještě k nové barevné variantě. To, že by mohla být skutečně nabízena, by mohlo předznamenat i kódové označení Pixel 4 XL, které je podle předchozích úniků „Coral“. A také známý tipař Roland Quandt se už kdysi zmiňoval o tom, že bychom s oranžovou barvou mohli počítat. Alespoň u modelu XL. Je tedy možné, že se čínské Weibo tentokrát trefilo do černého, tedy spíš oranžového.