Společnost Google se sice na veletrh IFA do Berlína nezajela předvést, ale to neznamená, že se o jejich chystaných telefonech řady Pixel 4 přestalo mluvit. Například čínské Weibo nás poměrně pravidelně zasypává zprávami, kterým by se s přimhouřením oka snad i dalo věřit. Nyní je tam k vidění nové info o modelu Google Pixel 4 XL. Jedná se o reálnou fotku, na které je zadní panel telefonu. Je zajímavé, že by mohl přijít kromě klasických barev také v jakési oranžové barvě, kterou čínský tipař nazval Coral.

Černou a bílou barevnou variantou si u Google Pixel 4 XL můžeme být jisti. Oranžová barva je tak trochu otázkou, ale proč ne. Ostatně i loňské modely dostaly navíc mátovou barvu. A snímek by kromě barevnosti měl potvrdit i čtvercový modul zadního fotoaparátu. ten by měl obsahovat tři snímače a LED blesk. A přiznejme si, že tato konstrukce hlavní kamery je v případě Pixelů naprostá novinka.

Ale vraťme se ještě k nové barevné variantě. To, že by mohla být skutečně nabízena, by mohlo předznamenat i kódové označení Pixel 4 XL, které je podle předchozích úniků „Coral“. A také známý tipař Roland Quandt se už kdysi zmiňoval o tom, že bychom s oranžovou barvou mohli počítat. Alespoň u modelu XL. Je tedy možné, že se čínské Weibo tentokrát trefilo do černého, tedy spíš oranžového.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.