Deštivý víkendový den úplně vybízí k zalezení do doupěte s telefonem nebo tabletem a hezky prolenošit ideálně celé odpoledne. A pro mnohé je idea lenošení neomylně spojená i s hloubkovou kontrolou slevových nabídek na čínských e-shopech a právě v tom my můžeme i dnes přispět se svojí troškou do mlýna. Máme pro vás totiž vybranou trojici právě probíhajících slev na e-shopu Tomtop. Tak se pojďme podívat na to, co všechno je na skladě.

Jako první máme 3D elektrický holící stroje a zastřihovač vousů Xiaomi Enchen BlackStone. Ten nabídne trojici rotujících nezávislých hlavic pro pečlivé „3D“ oholení a díky automatickému ostření budou čepele vždy nachystány. Vestavěná 600 mAh baterie by na jedno nabití měla vydržet zhruba 90 minut provozu, což obnáší zhruba dva měsíce denního ranního holení. Nabíjení je pak skrze USB Type-C port, takže vše hezky moderní a samozřejmě je přítomno i chytré nabíjení s LED diodou a ochrana proti zkratu. Hlavici navíc můžete jednoduše oddělit a vyčistit. Ten je dnes v akci za 13.99 dolarů.

Nebo třeba Xiaomi Mi Wi-Fi Repeater Pro jako velmi dostupnou volbu pro rozšíření pokrytí signálem vaší Wi-Fi sítě, který může nabídnou například 2 externí 2dBi anténky, teoretickou přenosovou rychlost 300 Mbps, kit ke snadné montáži na zeď a také kompatibilitu se širokým spektrem dostupných značek a modelů routerů. Podporováno je až 64 současně připojených zařízení, takže se snad nebudete v rodině dohadovat o dostupnosti připojení. Pořídit si ho můžete jen za 12.99 dolarů.

A jako poslední dnes poukážeme na 64 GB microSD kartu značky Kodak Jinak se jedná o kartu stejných parametrů, takže se opět dočkáte Class 10 U3 V30 A1, případně slibovaných rychlostí až 100 MB/s pro čtení a 80 MB/s pro zápis. To jsou pěkná čísla, která by měla dostačovat pro pohodlné ukládání 4K videa a samozřejmě i obvyklejšího FullHD záznamu. MicroSD karta Kodak samozřejmě nabídne i velmi slušnou odolnost vůči extrémním podmínkám, vodě, prachu a škodlivému záření, takže by prostě měla něco vydržet a věrně sloužit. A 64 GB kapacitu si koupíte jen za 10.89 dolarů. Tak příjemné nakupování na Tomtop !

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.