Přenosné Bluetooth reproduktory se hodí pro spoustu příležitostí. Obzvlášť v létě, kdy si chcete poslechnou svou oblíbenou muziku třeba někde u vody, ale neztratí se ani během roku. Na trhu najdete opravdu nepřeberné množství repráčků různé kvality a s různou cenou. Od titěrných modelů až po poměrně masivní kousky s vysokým výkonem. My pro vás dnes máme několik kousků reproduktorů značky Tronsmart a jako bonus i jedny sluchátka. Navíc vše se slevovými kupóny z e-shopu Geekbuying.

Výpravu za reproduktory zahájíme nejvýkonnějším dnešním modelem Tronsmart T6 Plus. Ten má tvar válce, šikovné ovládací kolečko, certifikaci IPX6 a podporu Bluetooth 5.0. Dosah reproduktoru je 20 metrů, výkon 2×20 W a doba přehrávání hudby až 15 hodin. Má také TWS technologii pro spárování dalšího kousku pro extra stereo, boost efekt s technologií SoundPulse an také USB port sloužící v nouzi i jako powerbanka. Jeden takový si můžete pořídit se slevovým kupónem 3JXIZKQ1 za pěkných €60.63, nebo můžete sáhnout hned po stereo sestavě dvou kusů za €115.03 s kupónem SEP001. Vše navíc hezky z evropského skladu.

Pokud byste ale toužili po něčem menším a skladnějším, pak se nabízí model Tronsmart T2 Plus. Ten je už klasickým „kvádříkem“ s výkonem 2x10W, plně vodotěsnou certifikací IPX7, Bluetooth 5.0 připojením, USB Type-C portem, podporou hlasové asistence, TWS technologií, baterií slibující až 24 hodin přehrávání na jedno nabití a hlavně pak mnohem kompaktnějšími rozměry. Opět máte na výběr ze samostatného kusu jen za $29.99 s kupónem T2PLUS nebo stereo sestavu s kupónem T2PLUS2 jen za sympatických $56.99. Bohužel ne z evropského skladu, ale klasicky z Číny.

Jako bonus pak pro vás máme i bezdrátová TWS sluchátka této značky v podobě modelu Tronsmart Spunky Pro. Ty nabídnou 6mm drivery, připojení pomocí Bluetooth 5.0, dotykové ovládání s podporou gest, certifikaci IPX5, automatické párování, 35 mAh baterii v každém sluchátku s výdrží zhruba 3.5 hodiny nebo nabíjecí box s USB Type-C portem a 400 mAh kapacitou. Ty pak pořídíte z evropského skladu jen za €27.17 díky využití slevového kupónu 3NVR0ELR.