S levnými drony z Číny se v poslední době opravdu roztrhl pytel, takže není problém si za velmi dobrou cenu pořídit solidně vybavený kousek s kompletním příslušenstvím. Protože u nákupu drona je nutné se neohlížet jen na samotného létavce, ale i na doplňkové příslušenství, které je často nutností k pohodlnému provozování tohoto koníčku. A dnes pro vás máme akční nabídku z e-shopu Cafago právě na jeden takový levný dron s bohatou výbavou v podobě modelu SG901.

Dron SG901 patří mezi skládací kousky, takže vám nezabere ani moc místa v batohu. Je vybaven spoustou pokročilých technologií, ať už se jedná o FPV Wi-Fi přenos až do vzdálenosti zhruba 100 metrů, technologii optického toku pro lepší stabilitu a navigaci, režim follow, ovládání gesty nebo nastavení dráhy letu v aplikaci. Je také vybaven hned dvojicí kamer, přední 1080p kamerka je na kloubovém gimbalu a dole je pak fixní HD kamerka právě pro technologii optického toku. Baterie s kapacitou 2200 mAh zvládne úctyhodných 18 minut letu, což je velké pozitivum. V balení navíc najdete i šikovné dálkové ovládání s joysticky, ochranné oblouky, náhradní vrtule a jiné doplňky.

A teď to nejlepší, protože s naším slevovým kupónem CC2245 z e-shopu Cafago si můžete skládací dron SG901 pořídit jen za €45.54 s dopravou zdarma z čínského skladu. Kupón by měl platit až do konce září, takže máte na nákup skoro celý měsíc. Tento dron se určitě bude zamlouvat nejen začátečníkům a jeho poměr cena/výkon hovoří za vše.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.