Hodnocení recenzenta

Xiaomi Taki je bezesporu jednoduše použitelné zařízení, které poskytne rychlou úlevu pro člověka stiženého závislostí na nikotinu. Osobní záležitostí jsou pak použité příchutě, ale z rozmanité nabídky si, věřím, vybere každý. Další věcí, která mi osobně trochu vadí, je jednorázová použitelnost, ale i přes to si ode mě Xiaomi Taki odnáší pozitivní hodnocení.

7
x/10
Recenze Xiaomi Taki – elektronické cigarety od Xiaomi?
4.4 (88%) 5 votes

Xiaomi se opravdu nebojí brouzdat do všech možných vod elektronického trhu. Pod svou hlavní značkou shromažďuje výrobce, díky kterým pak prodává všemožné typy zařízení. A světe div se, nově se můžeme potkat i s elektronickou cigaretou Xiaomi Taki. A jelikož rádi testujeme všechny produkty od Xiaomi, dnes je zde recenze Xiaomi Taki – elektronické cigarety od Xiaomi, kterou nám zaslal e-shop SmokDaddy.

BALENÍ

Co se týče balení, dorazil mi skromný balíček, který po otevření vysypal ze svých útrob samotné cigarety. Nic víc, nic míň, ale co bychom k tomu chtěli víc. Pokud jde o rozměry a hmotnost, jedná se o jedny z nejkompaktnějších jednorázových elektronických cigaret, které jsem viděl a díky tomu je můžete bez problémů nosit v kapse bez obavy, že by se vám snad něco vylilo a poškodilo vaše kalhoty.

Recenze Xiaomi Taki

DESIGN A ZPRACOVÁNÍ

Co se týče designu, jedná se o obdélníkové pestrobarevné kousky, které zaujmou svou vizáží a někomu možná ani nepřijdou jako elektronické cigarety. Vzhled Xiaomi Taki je opravdu povedený a troufám si říct, že nikoho neurazí. Vzhled elektronické cigarety však není tím hlavním, co závisláky na nikotinu zajímá, proto se pojďme podívat na samotné používání.

RECENZE XIAOMI TAKI – POUŽÍVÁNÍ

V první řadě je třeba zmínit, že se jedná o jednorázové elektronické cigarety. Tedy po vyčerpání náplně nemůžete cigarety znovu naplnit, staré musíte zahodit a zakoupit si nové. Z pohledu ekologie tedy ne úplně dobré řešení. Samotnou dobu intenzivního používání jedné cigarety bych odhadl na zhruba týden.

Recenze Xiaomi Taki

Jedná se o jednoduché zařízení, které rozbalíte, odstraníte koncové kryty a můžete rovnou začít používat. Jednoduché jako facka. Vezmete do úst, potáhnete a šlukujete. Každé zařízení má v sobě nabitou baterii o kapacitě 280 mAh, což vydrží cca 400 potáhnutí = cca 40 cigaret. Tedy 1 cigareta = 10 potáhnutí. Každá cigareta má v sobě nikotin o koncentraci 50 mg/ml, což je pro nás poněkud překvapivě vysoké číslo, jelikož standardem jest 20 mg/ml.

Nebojte se však otravy nikotinem, Xiaomi Taki nedisponuje takovou silou, takže ji vyrovnává vyšším obsahem nikotinu, což pomáhá k dosažení hlavního cíle uživatele elektronických cigaret. Tedy uspokojení touhy po nikotinu.

DOSTUPNÉ PŘÍCHUTĚ

Xiaomi Taki jsem měl na vyzkoušení v příchutích Mung Bea Ice, Flue-Cured Tobacco, Blueberry Burst, Ice Lychee a Ice Cofee. Je třeba na úvod říci, že chutě jsou individuální záležitost a každému tak může chutnat něco jiného. Já byl primárně zvědavý na příchuť tabáku a tam jsem byl zklamán. Zato mě překvapily příchutě borůvek a lychee, které měly příjemnou ovocnou chuť a v puse neurazily.

RECENZE XIAOMI TAKI – ZÁVĚR

Xiaomi Taki je bezesporu jednoduše použitelné zařízení, které poskytne rychlou úlevu pro člověka stiženého závislostí na nikotinu. Osobní záležitostí jsou pak použité příchutě, ale z rozmanité nabídky si, věřím, vybere každý. Další věcí, která mně osobně trochu vadí, je jednorázová použitelnost, ale i přes to si ode mě Xiaomi Taki odnáší pozitivní hodnocení.

Xiaomi Taki si můžete zakoupit v e-shopu SmokDaddy za 9,99 dolarů a my vám k tomu přihodíme pár slevových kupónů, které vám buď cenu poníží na 8,99 dolarů (Xiaomi04) nebo vám přihodí jeden kus zdarma při nákupu dvou – Xiaomi05 nebo Xiaomi06.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.