Našimi ulicemi už nějakou dobu brázdí rozrůstající se skupinka šílenc….chci říci nadšenců s elektrickými koloběžkami a tato metoda osobní dopravy opravdu nabírá na popularitě. Mezi oblíbenými značkami dominují kousky od Xiaomi, ale v poslední době se daří i nováčkům KUGOO. A dnes pro vás máme akci právě na zcela nový model od tohoto výrobce a KUGOO ES2 určitě nevypadá špatně. Navíc máme jako bonus slevové kupóny z e-shopu Geekbuying a z EU skladu, takže ještě i ušetříte.

KUGOO ES2 se designově lehce liší od minulých modelů této značky, řidítka vypadají jinak, LED display také, stejně jako brzdový systém. Koloběžka má také lehce větší 8,5-palcové pneumatiky a navzdory stejnému 350W motoru i lehce nižší maximální rychlost 25 km/h, maximální dojezd 25 km na jedno nabití a nosnost 100 kg živé váhy. Jedná se opět o skládací model a setkáme se také s duálním systémem brzd, silnými světly a jako bonus u tohoto modelu i s LED pásem světel na boku, USB portu nebo spárování se speciální aplikací přes Bluetooth. V nabídce EU skladu e-shopu Geekbuying je pak momentálně k mání v černé verzi za 390.08 euro s naším kupónem KUGOOES2.

Nesmíme ale zapomínat ani na minulou generaci, protože i modely KUGOO S1 a S1 Pro se dočkaly své vlastní slevové a kupónové akce. Navíc často s přibalenými extra bonus, protože KUGOO S1 z EU skladu s chytrým náramkem Xiaomi Mi Band 4 přijde na 315.99 dolarů s kupónem GKB115S. Nebo pokud místo náramku preferujete Bluetooth 5.0 TWS sluchátka, tak zaplatíte 309.99 dolarů s kupónem 3J0RKLRT. Nu a pokud požadujete vylepšený model S1 Pro, tak musíte z peněženky vytáhnout 349.99 dolarů díky využití slevového kupónu GKB126S.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.