Ohodnoťte článek

Čínské drony jsou momentálně velmi populárními hračkami a gadgety zejména díky extrémně dostupným cenám, ale to se většinou jedná pouze o velmi základní kousky s osekaným vybavením. Ka nalezení jsou ale v čínské produkci i opravdové vlajkové modely, které se nebojí vyzvat na souboj vedoucí třídu značek jako je určitě DJI. Právě takovým kouskem je i FIMI X8 SE, na který navíc pro vám máme slevový kupón ze zásob e-shopu Gearbest.

FIMI X8 SE je dron pocházející z ekosystému Xiaomi a díky skládací konstrukci nezabere při transportu příliš místa. Samotná výbava je však nekompromisní, dron je vybaven 12 Mpix senzorem Sony IMX378 schopným záznamu 4K videa s datovým tokem 100 Mbps, vše samozřejmě pečlivě stabilizováno díky 3-osému mechanickému gimbalu, dosah ovládání až na vzdálenost 5 km, GPS + Glonass, obří 4500 mAh baterie zvládne až fantastických 33 minut letu a spoustu dalšího. V balení je i samotná konzole dálkového ovládání s joysticky, váhou 370g a 3900 mAh baterií, kam jen jednoduše uchytíte malý tablet nebo telefon. FIMI X8 SE toho samozřejmě umí ještě mnohem více, ale to bychom popsali stohy virtuálního papíru.

A podobný high-end skvěle vybavený dron nemusí být ani mimo finanční možnosti nadšence od nás, protože díky slevovému kupónu 24HFIMIX8 je momentálně k sehnání na e-shopu Gearbest jen za 409 dolarů, což je vzhledem k výbavě opravdu parádní cena. Tenhle kousek prostě stojí za hřích.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.