Nový měsíc už nám odstartoval a na oslavu začátku školního roku a radostného ranního expedování ratolestí pro vás dnes máme další inspirace pro nějaké ty levné nákupy. Samozřejmě na všemi oblíbeném megalomanském tržišti Aliexpress, kde taky jinde, že… A jako vždy nepůjde o nic extra drahého, takže se vaše peněženka nemá čeho obávat. Co byste třeba říkali na levný domácí router Xiaomi Mi Router 4C nebo instantní fotoaparát Fujifilm Instax Mini 9 ?

Pokud hledáte nějaký spolehlivý super levný router pro vaši bezdrátovou domácnost, tak se přímo nabízí Xiaomi Mi Wi-Fi Router 4C, jako nejlevnější kousek nejmodernější řady. Sice nabídne technologicky jen základní funkce a parametry, ale pro mnoho domácích uživatelů to za ty peníze naprosto postačí. Router má hned čtveřici antén pro silný signál, podporuje pouze single 2.4 GHz pásmo, ale rychlostmi až 300 Mbps. Vestavěných 64 MB RAM postačí pro až 64 zároveň připojených zařízení, což asi stejně doma nevyužijete. LAN i WAN porty jsou jen 10M/100M, ale router má alespoň pokročilé optimalizace pro bezproblémové „síťování“. A cena je navíc jen 17.43 dolarů.

Patříte mezi milovníky vytváření fotoalb nebo cestovních deníků se samolepkami ? Pak se vám určitě bude zamlouvat instantní fotoaparát Fujifilm Instax Mini 9, protože jednoduchosti ovládání se mu jen tak něco nevyrovná. Navíc má oproti minulým generacím několik nových vymožeností jako je selfie zrcátko nebo nástavec objektivu pro záběry na blízko. Napájení je řešeno pomocí dvou LR6 AA baterií a ty by měly vydržet až plných 100 snímků. Fotoaparát si můžete pořídit samotný jen za 71.06 dolarů, nebo si něco málo připlatit na 86.91 dolarů a získat obří balík 13-v-1 příslušenství zahrnující ochranný obal, nálepky, rámečky a spoustu dalšího.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.