Po uvedeni herního telefonu Nubia Red Magic 3 s procesorem Snapdragon 855 by měl už zítra být představen další herní stroj s jednoduchým názvem Nubia Red Magic 3S. Ten bude osazen stále ještě novinkovým čipsetem Snapdragon 855 Plus, který je šitý na míru právě herním telefonům. Jeho výkon by měl být podle syntetických testů skutečně skvělý. A protože do představovačky nového Magic 3S už odtikávají poslední hodiny, prošel i tento telefon výkonnostními testy Antutu.

Tam byl Nubia Red Magic 3S prověřen s kódovým označením NX629J_V1S. Rovnou řekněme, že se mu podařilo získat zatím nejvyšší průměrné skóre, které dosáhlo na parádních 510496 bodů. V testu CPU, kterým je skutečně Snapdragon 855 Plus, nasbíral 147674 body a v testu GPU telefon skóroval s 193366 body. Dále byla testována i 12 GB UFS 3.0 operační paměť s výsledkem 97414 bodů a podle Antutu má telefon také podporu souborového systému F2FS. A výsledek 72042 body v testu UX napovídá, že nový telefon má displej s vysokou obnovovací frekvencí.

Samozřejmě výsledky těchto testů je nutno brát jen jako orientační, výkonnost telefonu prověří až běžná praxe. Ovšem vzhledem k tomu, že o parametrech herního přístroje Red Magic 3S toho není známo mnoho, můžeme díky Antutu alespoň potvrdit procesor Snapdragon 855 Plus a displej s obnovovací frekvencí 90 Hz. Dále se očekává přidání 4D vibrací, 3D prostorového zvuku a pravděpodobně i baterie s kapacitou 5000 mAh. Neměly by chybět ani nějaké ty herní doplňky. Půjde tedy o vylepšený model, který si ponechá některé parametry a funkce původního telefonu.