.V našich domácnostech už chytré televize dávno zdomácněly a jsem si skoro jist, že se opravdu „hloupé“ modely už moc neprodávají. I tak ale spousta levnějších televizí nemá dostatečně výkonné parametry k plynulému přehrávání 4K obsahu a celkově pohodlnému provozu. Naštěstí není problém si dnes pořídit za pár šestáků levný TV box z Číny. A jeden takový pro vás dnes máme z nabídky na Ebay a vaše peněženka pořízením modelu H96 Pro MAX ani moc nezapláče.

Vybavení TV boxu H96 Pro MAX je velice solidní, může nabídnout quad-core procesor Rockchip RK3318 s jádry Cortex-A53, 2 GB DDR3 RAM, 16 GB eMMC vnitřní paměti, dual-band Wi-Fi čip, 10/100M LAN port, USB 3.0 port, systém Android 9 Pie  nebo šikovný LED displej. Podporováno je až UHD 4K rozlišení s podporou HDR10 a HLG nebo kodeků H.265 či VP9. Samozřejmostí je i šikovné přibalené dálkové ovládání a HDMI kabel. V nabídce na Ebay je momentálne H96 Pro MAX k mání jen za 34.15 euro.

A hodit se určitě může i microSDXC karta C10 / P500 značky Netac, která je také momentálně na Ebay za slušné ceny. Kapacity začínají na 16 GB a přes 32 GB máte na výběr i 64 GB, přičemž nejvyšší kapacita je i nejrychlejší s přenosovými rychlostmi až 90 MB/s. Samozřejmostí jsou certifikace Class 10 UHS-I U3, takže plně dostačuje k ukládání FullHD záznamu videa. V nabídce je jak modrá, tak červená barevná verze karet a ceny začínají už na 4.33 euro, tak se na ně mrkněte.