Paměťové karty budou vždy v dohledné budoucnosti patřit k těm nejprodávanějším doplňkům mobilních zařízení, protože místa není nikdy dost a nezávisle na tom jak velký máte disk, tak časem prostě nebude stačit. Toto staré dobré pravidlo platí i v dnešních časech obřích kapacit a tak se hodí mít nějakou tu paměťovou kartu vždy při ruce. A dnešní akce e-shopu Cafago na 128 GB kartu Netac P500 Overseas edition je ideální možností si takovou pořídit.

Netac P500 Overseas edition s kapacitou 128 GB je další vývojovou verzí verzí velmi oblíbené řady paměťových karet od Netacu a tentokráte může nabídnout hodnoty jsou jsou rychlosti čtení kolem 80B/s podle specifikací Class 10 U3. To by mělo naprosto dostačovat k ukládání záznamu FullHD, takže se tato karta hodí k univerzálnímu použití. Samozřejmostí je pak její odolnost vůči vodě, teplotám a různým typům záření. Sice úplně netušíme v čem spočívá specialita „zámořské edice“, ale zní to rozhodně dobře.

Tato paměťová karta je momentálně v akci na e-shopu Cafago a pořídit si ji můžete jen za 15.48 euro až do 30. září letošního roku. Nabídka je kusově omezená a vše mizí před očima, takže pokud by vás tento kousek zaujal, tak doporučujeme pospíšit a navštívit link výše.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.