Ani dnes vás neochudíme o nějaké ty nabídky zlevněných čínských produktů a zaostříme na dvojici zajímavých kousků přímo z Ebay. Takže pokud hledáte levný TV box jako je Q Plus nebo třeba výborně vybavenou IP kamerku z produkce Xiaomi, tak vás dnešní článek určitě potěší. Tak vzhůru na to !

Začneme slíbeným levným TV boxem a protože nabídka spolu s extra nízkými cenami už je v této kategorii normou, tak musíme přitlačit na pilu. A TV box Q Plus určitě má co nabídnout, protože je vybaven například moderním quad-core procesorem Allwinner H6 a hlavně i systémem Android 9.0 Pie, což stále není standardem. Dále pak má třeba 4 GB RAM, 32 GB vnitřní paměti a podporu až 6K rozlišení s kodekem H.265. Bohužel se lehce šetřilo na připojení, takže se musíte spokojit jen se 2.4 GHz Wi-Fi a 100M LAN portu. I tak jde o velice slušný kousek, zejména s přihlédnutím k ceně 30.95 euro.

IP kamerka Xiaomi IMILAB je vybavena velmi pokročilým hardwarem a může nabídnout 360-stupňovou rotaci, záznam videa ve FullHD rozlišení s H.265 kodekem, kvalitní noční vidění až na 10 metrů díky osmi LED diodám a světelností f/2.1, obousměrné audio, automatické rozpoznání dětského pláče a lidské postavy na záznamů. Samozřejmostí je pak podpora aplikace Mi Home a ukládání záznamu na paměťovou kartu, NAS nebo do cloudu. A v bleskových prodejích na Ebay je momentálně k mání jen za 32.59 euro, což je velmi zajímavá cena.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.