Značka Honor má na 4. září/septembra naplánovánu akci, na které by měla představit telefon Honor 20S. Ten by měl zacílit na selfie fotografie a nabídnou přední kameru s rozlišením 32 Mpix. Ale ani další výbava tohoto telefonu by neměla stát za zahození. Zadní kamera by měla mít čtyři snímače, baterie dostane slušnou kapacitu 3750 mAh s 20 W nabíjením. Jako procesor by měl být použit Kirin 810. Ovšem zdá se, že zároveň s ním by mohla být představena i další generace herního telefonu Honor Play.

Podle čínských sítí, kde se na dané téma vyjádřil prezident značky Honor, pan Zhao Ming, by mělo jít o zcela nový přístroj. A konkurence by si už nyní měla začít dělat vrásky. Ovšem jak dalece by měly být obavy rivalů v segmentu herních telefonů na místě je otázkou. Vzpomeňme na první Honor Play, kdy byla avizována „děsivá revoluční technologie“ a vlastně šlo technologii GPU Turbo, tedy akceleraci pro grafický čip. Čínští tipaři tvrdí, že půjde o herní telefon s názvem Honor Play 3 a značka tak přeskočí „dvojkové“ označení.

Samozřejmě se pan Ming tváří tajemně a nic konkrétního k parametrům druhého telefonu, který bude za pár dnů představen neuvedl. Ale možná nebude od věci zrekapitulovat specifikace, které bychom mohli čekat u Honoru 20S. Kromě již zmíněného osmi jádrového procesoru Kirin 810 s maximálním taktem 2,27 GHz a GPU Mali-G52 MP6 by to mělo být 6/8 GB RAM. Interní paměť by měla dosáhnout na 128 GB. Displej by měl mít úhlopříčku 6,6 palce. Foto výbava již zmíněna byla, takže jen dodáme, že operačním systémem bude Android Pie s nadstavbou EMUI 9.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.