Řada telefonů OnePlus 7 je stará jen pár měsíců a na první pohled to nevypadalo, že nechává příliš prostoru pro lehkou evoluci v rámci půl-generačního „T“ modelu. Samozřejmě ale tvůrci něco našli a čekací doba na nový OnePlus 7T a 7T Pro podle všeho ani nebude moc dlouhá, protože se očekává oficiální představení už 26. září v Indii. Hlavního vylepšení se pravděpodobně dočká hlavně základní verze, která by měla dostat zbrusu novou sestavu fotoaparátů a také 90 Hz displej s vysokým rozlišením. A to už bude důvod k upgradu vašeho stávajícího kousku.

Dnes se na internet dostaly i první CAD rendery vzhledu telefonů a dokonce jsme se dočkali i pohledu na speciální McLaren edici. Ta bude navazovat na podobnou McLaren edici OnePlus 6T z minulého roku a bude mít také designovou kombinaci černé s oranžovou spolu s dalšími vzhledovými vychytávkami. Samozřejmě tvarem bude lehce odlišná a celá záda bude pokrývat speciální textura.

Před pár dny jsme měli možnost vidět údajné snímky OnePlus 7T Pro s kruhovým designem zadního fotoaparátu, ale nové rendery tento designový krok nepotvrzují. Telefon by se podle nich neměl příliš lišit od minulé generace a senzory fotoaparátů by tak opět měly být vertikálně uspořádány na ose telefonu. Novinkou by měla být i nová barevná varianta Haze Blue a telefonu rozhodně sluší.

Co se týče hardwarových změn, tak by se měl OnePlus 7T Pro chlubit novým Snapdragonem 855 Plus s vyššími frekvencemi a také lehce vyšší kapacitou baterie se 4080 mAh. Což se ale pravděpodobně nepodepíše na vyšší výdrži, protože procesor asi bude lehce energeticky náročnější. Zbytek specifikací by měl být stejný a změny budou jen po softwarové stránce. Telefony by měly dostat nový makro režim fotoaparátu, HEVC kodek pro natáčení videa nebo hybridní optickou stabilizaci. Ale je více než pravděpodobné, že tyto novinky dorazí pomocí aktualizace i na stávající modely OnePlus.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.