Letos na podzim bude uvedena „téčková“ verze modelu OnePlus 7 a OnePlus 7 Pro. Je již potvrzeno, že představovačka OnePlus 7T proběhne už 26. září/septembra v Indii. Víme, že design bude v podstatě stejný jako u předchozích modelů a víme také, že zadní kamera bude trojitá a bude uložena do kruhového modulu. Dnes se ale podíváme i na další parametry telefonu OnePlus 7T. Ty na svém twitterovém účtu zveřejnil poměrně známý indický tipař Ishan Agarwal.

Podle Agarwala bude mít telefon 6,55 palcový 2K Super AMOLED displej s obnovovací frekvencí 90 Hz a malým kapkovitým výřezem. To je podobné tomu, co známe u modelu OnePlus 7 Pro. Tipař také uvádí, že telefon přijde ve dvou barevných variantách, a to Frosted Silver a Haze Blue. Vylepšena bude i zadní trojitá kamera, kdy jednotlivé snímače budou mít rozlišení 48 MPix, 16 MPix a 12 Mpix. Mezi funkcemi najdeme natáčení Slow Motion videa, širokoúhlého videa a režim pro noční focení. Přední kamera by měla mít 16 MPix.

Změny se dočkáme i u procesoru, kdy bude použit nedávno vydaný Snapdragon 855 Plus. K dispozici by mělo být 8 GB RAM a 128 GB nebo 256 GB interního úložiště. Kapacita baterie bude také mírně navýšena o 100 mAh, takže se dostaneme na 3800 mAh na rozdíl od původních 3700 mAh. Určitým aspektem, který by mohl mít vliv na úspěšnost chystaného telefonu bude i jeho cena, která však zatím není známá. A ještě dodejme, že po představovačce v Indii dojde 10. října/októbra na uvedení i v USA a Evropě.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.