Venku je vedro k zalknutí, i když už se blíží konec prázdnin a děti už pomalu vyhlíží začátek školního roku. Možná by je mohl potěšit malý dárek, protože jak praví klasik: „kdo si hraje nezlobí“. Třeba bude pro děti vhodným rozptýlením elektrická buggyna Wltoys 12428, která je aktuálně v bleskových prodejích na e-shopu Cafago, přesněji v jejich německém skladu. Odpadnou tedy komplikace se clem a DPH.

Wltoys 12428 je RC autíčko s pohonem všech čtyř kol a díky tomu zvládne jízdu v jakémkoli terénu. Model je vhodný pro začátečníky, ale i pokročilé řidiče RC autíček může překvapit. Je vyroben v měřítku 1:12 má velmi dobrý točivý moment, ideální výšku a ovladač autíčka pracuje na frekvenci 2,4 GHz.

Auto jezdí na elektřinu a je poháněno 1500 mAh baterií, což zajišťuje jeho tichý chod. Model je určen pro jízdu na polní nebo lesní cestě, posekané trávě do výšky podvozku a dalších venkovních terénech. Ovládání pracuje až do vzdálenosti zhruba 100 metrů a buggyna může jet rychlostí až 50km/h. Další informace o elektrické buggyně Wltoys 12428 najdete na stránkách e-shopu Cafago, kde je autíčko v bleskovém prodeji za cenu 56.63 euro. Cena dopravy je sice 7.18 euro navrch, ale zase už nebudete doplácet další poplatky a daně.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.