Ani dnešní den nebude prost nějakých těch speciálních slevových kupónů pro naše čtenáře a dobrodincem je tentokrát e-shop Geekbuying. Z jejich zásob pochází dnešní trojice kupónů a kategorie jsou hezky různorodé, takže si vybere ledaskdo. Ať už tak sháníte ruční vysavač, TWS bezdrátová sluchátka nebo skládací elektrické kolo, tak se vám dnešní nabídka bude zamlouvat. Tak se pojďme na jednotlivé kusy podívat blíže.

První na ráně je Xiaomi JIMMY JV53  ruční bezdrátový vysavač s odnímatelnými nástavci a velkým 0.5 l zásobníkem na prach a nečistoty. Vybaven je silným 425W motorem se sacím výkonem až 125AW a speciálními technologiemi na vysávání vlasů a chlupů bez jejich zamotání v kartáči, vysávání roztočů z matrací, koberců nebo lůžkovin a další. Samozřejmostí je i HEPA filtr a v balení je celá řada specializovaných nástavců na podlahu, matrace, čalounění nebo škvíry. Vyměnitelná baterie s kapacitou 2500 mAh vydrží až 45 minut práce a vysavač je navíc poměrně lehký s 1.46 kg váhy. A díky slevovému kupónu 3N3NQMP5 může být váš z německého skladu jen za €224.99.

Jako další pak pro vás máme bezdrátová sluchátka MIFO O5 a ty rozhodně nepatří mezi obvyklé extra levné čínské produkty lehce pofidérní kvality. Dočkáte se velmi slušného zvukového podání, připojení pomocí Bluetooth 5.0, pasivního potlačení okolních ruchů, TWS technologie , voděodolné certifikace IPX7, vestavěného mikrofonu, dvojice ovládacích tlačítek na každém sluchátku nebo masivního 2600 mAh nabíjecího boxu. To vše se slevovým kupónem 3MSXCNMP jen za 55.99 dolarů.

Poslední pán na holení je pak velmi zajímavé skládací elektrické kolo Fiido D3 se 14-palcovými pneumatikami, 250W motorem umožňujícím rychlost až 25 km/g, dojezd až do vzdálenosti 40 kilometrů, skládací konstrukci s nastavitelnou výškou řidítek a sedla, 7.8Ah kapacitu baterie, trojice režimů jízdy od plné automatiky až po manuální šlapání, maximální nosnost až 120 kg nebo velmi výrazné světla vpředu i vzadu. Pro našince je pak k mání dodání z evropského skladu bez dalších doplatků jen za 499.99 dolarů pomocí slevového kupónu GKB107S.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.