Ekosystém Xiaomi je opravdu velmi rozsáhlý a jeho větve sahají opravdu do všech technologických koutů. Spousta produktů je sice produkována ve spolupráci s externími partnery a schází jim tak přímo logo čínského giganta, ale to asi většinu zákazníků moc netrápí. Dnes pro vás máme akci právě na jeden takový kousek, IP kameru Xiaomi IMILAB z nabídky e-shopu Tomtop.

IP kamerka Xiaomi IMILAB je vybavena velmi pokročilým hardwarem a může nabídnout 360-stupňovou rotaci, záznam videa ve FullHD rozlišení s H.265 kodekem, kvalitní noční vidění až na 10 metrů díky osmi LED diodám a světelností f/2.1, obousměrné audio, automatické rozpoznání dětského pláče a lidské postavy na záznamů. Samozřejmostí je pak podpora aplikace Mi Home a ukládání záznamu na paměťovou kartu, NAS nebo do cloudu. A v bleskových prodejích je momentálně k mání jen za 33.99 dolarů, což je velmi zajímavá cena.

E-shop Tomtop ale toho má v nabídce mnohem více a pokud patříte k fanouškům Xiaomi, tak se vám určitě bude zamlouvat právě probíhající velká slevová akce na obří porci jejich portfolia. V nabídce najdete jak klasické produkty jako jsou routery, drony, akční kamery nebo třeba holící strojky, ale dojde na pořádnou nálož méně tradičních kousků. Takže se dočkáte třeba chytrých tenisek, čističky vzduchu nebo robotických hraček. Určitě se vyplatí na stránky akce alespoň podívat,stránky akce alespoň podívat, protože třeba vás něco na první zaujme a slevy se navíc vyšplhají až do výše plných 75 %.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.