Ani dnes vás nemůžeme ochudit o dávku zajímavých a samozřejmě hlavně levných gadgetů a vychytávek z hlubin nákupního portálu Ebay. Zaměříme se jako vždy čistě na produkty čínské provenience, ostatně k tomu tu pro vás právě jsme. Dnes si vezmeme na paškál dva kousky z tamní nabídky. Prvním z nich jsou levná sluchátka Hoco ES7 a tím druhým je malá akční kamera Insta360 Go.

Nejdřív se pojďme podívat na sluchátka Hoco ES7. Jde o sportovní Bluetooth sluchátka s technologií potlačení šumu a certifikací IP4. Měla by tedy být odolná vůči potu a dešti. Jsou vybavena ovladači pro vylepšení basů a také vestavěným mikrofonem pro uskutečnění hovorů. Díky svému designu dobře drží v uších a neměla by padat ani při sportovních aktivitách. Baterie s kapacitou 100 mAh by měla zajistit až šest hodin hovoru a nebo přehrávání hudby. Hmotnost sluchátek je 21 gramů a délka kabelu pak 55 centimetrů. Dosah sluchátek je zhruba 10 metrů. Na Ebay můžete Hoco ES7 sluchátka aktuálně pořídit za 15,99 dolarů.

Druhým dnešním produktem z nabídky Ebay je malá akční kamera Insta360 Go. Kamera natáčí krátká videa v rozlišení 1080p. Má čtyři základní nastavení, které lze uživatelsky upravit. Stabilizace FlowState by měla zajistit plynulé nahrávání videa i při běhu nebo chůzi. Kameru lze totiž díky magnetickému klipu nebo držáku umístit třeba i na oblečení, nebo na střechu auta. Součástí balení je i nabíjecí box, který slouží i pro stahování videa do telefonu. Na stránkách Ebay je kamera Insta360 Go nabízena za 229,99 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.