Vivo Nex 3 bude přístrojem, který bude nabit inovacemi. Také design by měl být unikátní s extrémně zakřivenými hranami. Ty by měly vymazat rámečky kolem displeje a zvýšit jeho užitnou plochu na 100%. A protože bychom se jej měli dočkat už v průběhu příštího měsíce o nové informace o něm není nouze. Zprávy se objevují na čínském Weibo a ta poslední se zabývá super rychlým nabíjením a obří kapacitou baterie.

Podle zvěsti na Weibo bude Vivo Nex 3 prvním telefonem, který bude mít podporu technologie SuperFlash Charge s výkonem až 120 W. Tato technologie zvládne nabít baterii s kapacitou 4000 mAh za pouhých 13 minut. Některé čínské zdroje však mluví o tom, že telefon bude podporovat 44 W nabíjení. Takže jako vždy je nutno tyto informace brát s rezervou. Kromě této unikátní technologie by měl mít Nex 3 i baterii s úcty hodnou kapacitou 6400 mAh. Ale opět si i v tomto případě raději počkáme na oficiální potvrzení.

Ale projděme si ještě i další parametry, o kterých se ví a nebo byly upřesněny. Jde tedy především o užitnou plochu displeje. Bude skutečně velká díky zakřiveným hranám. Ovšem nebude to 100% jak se původně tipovalo. Podle nové zprávy by to mělo být „jen“ 99,6%. Jako procesor je pro Nex 3 připraven Snapdragon 855 Plus. Čeká se také, že jeden ze tří snímačů hlavního fotoaparátu bude mít rozlišení 64 MPix. I z toho mála, co zatím víme, se dá usoudit, že půjde o skutečně zajímavý přístroj. A doufáme, že ještě před jeho uvedením se k nám dostanou bližší zvěsti o specifikacích.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.