Hodnocení recenzenta

Elektronický stabilizátor FeiyuTech AK4500 je v podstatě inovovaný gimbal AK4000. Ale i tak stojí za to si připlatit a koupit si AK4500, jelikož zamykání os a přídavná rukojeť se určitě hodí.

9
x/10

Je tu pro vás další video recenze stabilizátoru pro fotoaparáty a kamery. Tentokrát se jedná jen o evoluci a ne revoluci. Otestovali jsme nový model gimbalu s názvem FeiyuTech AK4500. Za zapůjčení děkujeme dovozci těchto zařízení společnosti FeiyuTech.czJedná se o vylepšený model AK4000, který jsme recenzovali před nedávnem a video k němu najdete zde. U AK4500 jsme na otestovaní dostali takzvaný „Standard kit“.

Ten obsahuje přídavnou rukojeť, což je zásadní rozdíl od původní verze AK4000, ze které tento gimbal vychází. Potěší vás nejen tato smart rukojeť, která umožňuje ovládat stabilizátor a také ho držet v nízkém módu, například nad zemí. A to není jediná výhoda nového FeiyuTech AK4500 a proto jsme se ve videu podívali i na další novinky. Jedinou nevýhodou je asi jen jeho váha a skladnost rukojeti, která v ochranném kufru nemá místo. Bohužel dnes na trhu není elektronický stabilizátor, který by splnil všechny vaše (moje) představy a požadavky.

GIZchina Youtube banner

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.