Bezdrátová sluchátka dnes už nepatří mezi nějaký výkřik moderní technologie. Mnoho z nás na ně přezbrojilo, ať už kvůli tomu, že máme telefon bez 3,5 mm audio jacku nebo proto, že nám při sportu dráty prostě vadí. A právě třeba pro běhání jsou ideální skutečně bezdrátová sluchátka, která jen tak nevypadnou z uší a mají pohodlné ovládání. Mezi taková patří třeba i sluchátka Apods i10. Ta nyní najdeme na e-shopu Geekbuying i se slevovým kupónem.

Spárování sluchátek s telefonem či jiným zařízením probíhá přes Bluetooth 5.0. Tím by mělo být zajištěno stabilní připojení a solidní reprodukce zvuku. Dosah je až deset metrů. Baterie jednotlivých špuntů má kapacitu 50 mAh a měla by nabídnout až 4 hodiny přehrávání hudby nebo až 80 hodin pohotovostního režimu. Dobíjení sluchátek Apods i10 je bezdrátové a probíhá v malém nabíjecím boxu, jehož baterie má kapacitu 500 mAh. Po vyjmutí z boxu se automaticky zapnou a jsou připravena pro spárování s přehrávacím zařízením.

Ovládání je dotykové a umožňuje spuštění nebo zastavení přehrávání, posunování skladeb nebo přijímání hovorů, a to buď poklepem nebo delším stiskem. Sluchátka lze používat i samostatně, takže se hodí i jako hands free. V evropském skladu e-shopu Geekbuying jsou sice Apods i10 v akci za velmi slušnou cenu, ale my ji pro vás ještě vylepšíme. Se slevovým kupónem ve tvaru 3MSKQ4MY je totiž můžete pořídit za 25,20 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.