Telefony OnePlus 7 a jeho Pro verze byly představeny poměrně nedávno a představení přístrojů OnePlus 7T se očekává někdy koncem září/septembra nebo v říjnu/októbri. Podle tipařů je však pravděpodobnější, že se telefony objeví už v příštím měsíci. Pravda, termín zatím není oficiálně potvrzen, ale to nebrání tomu, abychom se mrkli na rendery, na které na svém twitterovém účtu odkazuje známý tipař @OnLeaks.

Už při letmém pohledu na renderované obrázky OnePlus 7T je jasné, že k nějaké radikální změně designu nedojde. Přední panel zůstává beze změny včetně kapkovitého výřezu. Hlavní změnu hledejme na zádech telefonu. Výrobce se rozhodl pro použití trojité hlavní kamery, která by tentokrát mohla být uložena do kruhového modulu. Ten lehce vystupuje nad povrch zadního panelu. Konfigurace fotoaparátu známá není, ale jeden ze snímačů by měl mít rozlišení 48 MPix. Podle renderu jsou snímače uspořádány horizontálně, pod nimi je LED blesk.

Ale zpět k přední straně telefonu. Displej by měl mít úhlopříčku 6,4 palce a rozměry přístroje by měly být 161,2×74,5×8,3 milimetru. Neměl by chybět USB-C konektor, co však chybět rozhodně bude je 3,5 mm audio jack. OnePlus 7T by měl být s nejvyšší pravděpodobností osazen procesorem Snapdragon 855 Plus a jako operační systém bychom zde už mohli najít Android 10 s nadstavbou Oxygen OS.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.