Stávající trh je doslova nacpán různými chytrými náramky, fitness doplňky a chytrými hodinkami. Ti, kteří chtějí nebo potřebují sledovat svou sportovní aktivitu a nebo jen potřebují mít pravidelné údaje o svém tepu a tlaku, mají rozhodně z čeho vybírat. Pokud mezi takové uživatele nositelností patříte a zrovna hledáte hodinky, které výše uvedené splňují a ještě k tomu je pořídíte za dobrou cenu, můžete zamířit na Gearbest a omrknout hodinky Lenovo E1.

Chytré hodinky Lenovo E1 jsou nyní nabízeny s akční cenou a k tomu je ještě jako dárek přidán i náhradní řemínek. Ale pojďme se také podívat na parametry hodinek. Displej je obdélníkový s úhlopříčkou 1,33 palce. Lze jej ovládat jednou rukou. Hodinky se tak hodí pro různé sportovní aktivit, a to i proto, že zde najdeme 7 různých sportovních režimů. Mezi ně patří chůze, běh, jízda na kole, badminton, basketbal nebo fotbal.

Samozřejmě jsou hodinky Lenovo E1 vybaveny klasickou sadou funkcí včetně monitoringu spánku, srdečního tepu, různých notifikací, budíku a dalších. Najdeme zde i certifikaci IP67, takže by hodinky měly odolat stříkající vodě a dešti. Baterie má kapacitu 180 mAh a měla by vydržet až 10 dnů provozu, případně 25 dnů v pohotovostním režimu. Chytré hodinky Lenovo E1 najdete na stránkách Gearbest v prodeji za akční cenu 39,99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.