Značka elektrických koloběžek Kugoo se pomalu začíná dostávat do povědomí fanoušků tohoto moderního dopravního prostředku. Zároveň vyzývá na souboj dosud dominující modely od Xiaomi. K základnímu modelu Kugoo S1 se už také přidala i lehce vylepšená verze Pro a cenový rozdíl je poměrně zanedbatelný. A když navíc chytíte slevové kupóny v e-shopu Geekbuying, můžete mít tato přibližovadla za skutečně dobrou cenu.

Levnější z těchto dvou modelů je koloběžka s označením Kugoo S1. Je vybavena silným 350 W motorkem, díky kterému zvládne maximální rychlost až 30 km/h s dojezdem kolem 30 kilometrů na jedno nabití. Nosnost je 120 kg živé váhy a díky nastavitelným řidítkům se hodí pro různě vysoké jezdce. Koloběžka je samozřejmě skládací a s váhou 11 kg je i jednoduše přenosná. Potěší i LCD displej na řidítkách se všemi základními informacemi. Cena elektrické koloběžky Kugoo S1 na e-shopu Geekbuying je 299,99 dolarů, pokud využijete slevový kupón ve tvaru KUGOO826.

Dalším kouskem v koloběžkové nabídce je model Kugoo S1 Pro. Jak označení Pro napovídá, jde o vylepšenou verzi základního modelu. Kugoo S1 Pro disponuje stejným 350 W motorem jako základní model a stejně tak dosahuje rychlosti až 30 km/h a dojezdu na jedno nabití kolem 30 km. Může se však pochlubit lepšími pneumatikami s kvalitnějšími tlumiči, protiskluzovým stupátkem a lepší 7,5 Ah baterií. Bonusem jsou také dvě nová reflexní světla na řidítkách. Tuto koloběžku v Pro verzi na Geekbuying můžete pořídit za 339,99 dolarů při použití slevového kupónu ve tvaru KUGOO826.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.