Pokud jste účastníkem dopravní nehody, může vám kamera v autě pomoci dokázat, kdo nehodu způsobil. Dash kamera, také známá jako DVR kamera do auta, pořizuje během jízdy záznam. Takže v případě, že se něco stane, budete mít nahraný důkaz. Tyto kamery se stávají čím dál víc populárnějšími. Pokud chce někdo takovou kamerku do auta vyzkoušet a nehodlá na první pokus utrácet velké peníze, může využít akce na Tomtopu, kde je v nabídce DVR kamera v bleskovém prodeji za poměrně přijatelnou cenu.

Jedná se v podstatě o kamerový modul s displejem, který lze nainstalovat vedle zpětného zrcátka. Součástí je i kamerka, která po instalaci nad zadní nárazník slouží pro monitorování při parkování. Kromě toho je v kameře umístěn také objektiv pro monitoring vnitřního prostoru auta. Na displeji je možno nastavit podle potřeby různé možnosti zobrazení a záznamu. Kamera je vybavena i senzorem, který při kolizi automaticky uloží aktuální video záznam a uzamkne jej, aby nemohlo dojít k jeho případnému zneužití nebo vymazání.

IPS displej této DVR kamery má úhlopříčku 4 palce. Přední kamera s rozlišením FullHD je širokoúhlá se záběrem 140°, vnitřní kamera má záběr 110° a zadní kamera zabírá až 120°. Nechybí podpora kodeku H.264. Baterie kamery má kapacitu 150 mAh. Pokud se zrovna po nějaké takové kamerce do vašeho auta sháníte a máte rádi slevy, vězte, že tato DVR kamera do auta je aktuálně zalistována na Tomtop v bleskovém prodeji s cenou 27,99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.