Opět po čase zapátráme v hlubinách e-shopu Aliexpress a pokusíme se vybrat nějaký zajímavý kousek, který je za dobrou cenu, případně s nějakým tím slevovým kupónem. Dnes to bude grafický tabletový monitor Bosto 16HD. A nejen to. O pondělí zde totiž poběží akce, ve které budou odměněni ti zákazníci, kteří nebudou šetřit platební karty a přesunou své těžce vydělané peníze na konto e-shopu. Ale o tom až potom.

Dnešní výběr padl na grafický tablet Bosto 16HD. Je určen všem malým i velkým kreativcům, kteří rádi malují a chtějí k tomu patřičně kvalitní pomůcku. Tento tablet by jim mohl padnout do oka, protože má velkou aktivní kreslící plochu. IPS monitor má úhlopříčku 15,6 palce s rozlišením 1920×1080 pixelů. Kontrastní poměr displeje je 1000:1, poměr stran pak 16:9. Barevnost obrazovky je až 262K, tedy 16,7 milionu barev při 75% barveném gamutu RGB. Navíc lze na stojánku tablet nastavit, a to až pod úhlem 178°.

Součástí balení je i citlivé kreslící pero s 8192 indukcí tlaku, rychlou odezvou a rychlostí čtení až 266 bodů za sekundu. Pero je svým ergonomickým designem vhodné jak pro praváky, tak i leváky. Kromě tohoto pera je v balení i další příslušenství v podobě 20 kusů náhradních hrotů, kabelu pro nabíjení pera, stojánku na monitor a nebo i držáku na pero. Grafický tabletový monitor je kompatibilní jak s Windows 7/8/9/10, tak i s Mac OS 10/11 a vyšší a grafickými editory těchto systémů.

Bosto 16HD aktuálně pořídíte na Aliexpress za 227,24 dolarů. Můžete také využít slevových kupónů, které e-shop nabízí. A jak již bylo řečeno na začátku, od pondělí 26.8. do 30.8. běží na Aliexpress akce, ve které budou odměněni zákazníci, kteří nejvíce nakoupili a nejvíce utratili. Podrobnosti o této akci můžete zjistit v pondělí na této stránce.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.