Nejeden opravdový fanoušek značky Xiaomi už má domácnost vybavenou hezkou řádkou produktů právě od této obří čínské korporace. Jejich nabídka produktů napříč kategoriemi je totiž opravdu úctyhodná. Dnes přidáme do mozaiky další kamínek, protože pro vás máme jednu akci s bleskovými prodeji na velice zajímavý holící strojek Xiaomi Youpin Enchen 3D. Za ty peníze by skoro byla škoda ho na e-shopu Cafago přejít bez povšimnutí.

Xiaomi Youpin Enchen 3D holicí strojek funguje zároveň také jako zastřihovač vousů. Je osazen trojici rotujících nezávislých hlavic pro pečlivé „3D“ oholení a díky automatickému ostření budou čepele vždy nachystány. Nezávislý pohyb každé z hlavic pomůže dokonale oholit vousy i v oblasti kolem rtů, na tvářích a bradě. Vestavěná 600 mAh baterie by na jedno nabití měla vydržet zhruba 90 minut provozu, což obnáší zhruba dva měsíce denního ranního holení. Doba nabíjení strojku je přibližně 60 minut.

Nabíjení je pak skrze USB Type-C port, takže vše je hezky moderní a samozřejmě je přítomno i chytré nabíjení s LED diodou a ochrana proti zkratu. Hlavice navíc můžete jednoduše oddělit a vyčistit. Hmotnost holicího strojku je 139 gramů, není tedy ani příliš těžký. Jeho výkon je 50 W. Xiaomi Youpin Enchen 3D holicí strojek je momentálně nabízen v bleskovém prodeji na e-shopu Cafago za velmi slušnou cenu 13,93 euro. Tato cena je limitována počtem kusů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.