Letošní rok se postupně začínají objevovat skládací nebo ohebné telefony. Některé společnosti, mezi kterými nechybí Huawei a Samsung, už takové kousky mají. Ovšem jejich uvedení na trh je stále odkládáno, důvodem jsou různá vylepšení a konstrukční úpravy. Se svou trochou do mlýna přijde i společnost Motorola. Tam už delší dobu pracují na oživení legendy Razr a připravují skládací Motorola Razr s podlouhlým flexibilním displejem. Potvrdil to i vice prezident  Motoroly.

Podle nejčerstvější zvěstí by se skládací Motorola Razr měl objevit buď v prosinci/decembri letošního roku a nebo v lednu/januári 2020. Podle stránek LetsGoDigital by se telefon měl dostat také na evropský trh. Zde by se měl údajně prodávat za 1500 euro. Design přístroje by měl být velmi podobný tomu, co lze vidět ve videu níže a bude tedy naprosto odlišný od skládacích telefonů Huawei nebo Samsung.

Skládací Razr bude tedy vycházet z designu původního Razeru. Ve složeném stavu bude na předním vnějším panelu malý displej pro základní údaje jako je datum, čas nebo informace o příchozích hovorech a SMS. O velikosti tohoto vnějšího displeje a ani o úhlopříčce vnitřní obrazovky zatím nejsou k dispozici žádné informace. Očekává se, a to vzhledem k ceně, že tento přístroj bude mít poněkud nižší specifikace včetně baterie s nižší kapacitou zhruba 2730 mAh. Očekává se také procesor Snapdragon 710 se 4/6 GB RAM a 64/128 GB vnitřní paměti. Ovšem tyto parametry nejsou potvrzeny.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.