Péče o zuby je každodenní rutinní záležitostí. Mnohdy ani moc nedumáme nad tím, jakým kartáčkem si zuby čistíme. Někteří z nás dávají přednost klasickým zubním kartáčkům, jiní naopak nedají dopustit na kartáčky elektrické. V obou případech jde ale o to vybrat si ten správný. Tím správným by mohl být například i Xiaomi So White EX3 elektrický zubní kartáček, který má i velmi dobrý poměr cena/výkon. Nyní je navíc nabízen na Tomtop v bleskovém prodeji se slevou.

Xiaomi SO WHITE elektrický zubní kartáček váží pouhých 50 g. Na jedno nabití vydrží v provozu až 25 dní při čištění dvakrát 2 minuty denně. V balení najdeme i dobíjecí USB základnu. Díky jednoduchému ergonomickému designu a povrchové úpravě dobře padne do ruky. Jemné štětiny a tři vibrační režimy dokonale vyčistí vaše zuby. První režim s nejvyššími vibracemi je určen pro hloubkové čištění, druhý režim s nižšími vibracemi je určen pro měkké čištění citlivých zubů a dásní a poslední režim je masážní.

Kartáček vibruje maximální rychlostí až 31000 vibrací za minutu. Každých 30 sekund vás kartáček změnou vibrací upozorní na změnu místa čištění a po dvou minutách se sám vypne. Na jeho těle je několik LED diod, které indikují jednotlivé režimy čištění a také stav nabití baterie. A samozřejmě zde najdeme i certifikaci IPX7. Po každém čištění zubů tak můžete kartáček bez obav opláchnout pod tekoucí vodou. Xiaomi So White EX3 kartáček je aktuálně nabízen v bleskovém prodeji na Tomtop za příjemných 15,59 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.