Domácí práce jako je vysávání nebo vytírání podlahy asi nepatří mezi ty nejoblíbenější. Ale i na tuto práci už v dnešní době máme technologické pomocníky, kteří tuto práci zastanou za nás. Mezi velkým množstvím robotických vysavačů dostupných čínských značek se svojí kvalitou určitě vymykají robotické vysavače značky Xiaomi. Mezi ně by mohl patřit například i Xiaomi Mijia Rock. Tento robotický vysavač jednak úklidové práce v domácnosti hravě zastane a navíc jej nyní najdeme v bleskovém prodeji na e-shopu Cafago.

Xiaomi Mijia Rock je skvěle vybaven nejen k vysávání, ale i k vytírání podlahy, kterého se zhostí mopovací režim vysavače. Můžeme tedy na něm s klidným svědomím nechat starost o údržbu podlah v jakkoli velké domácnosti. Díky celému zástupu senzorů se jen tak někde nezasekne. Umí si plánovat ideální čistící trasu v závislosti na velikosti místnosti nebo znečištění podlahy.

Navíc se specifikacemi jako je super silné 2000 Pa sání, výkon 58 W nebo masivní 5200 mAh kapacita baterie zvládá odstranit elektrostatický prach a nebo i vlasy. Automaticky vyčistí rohy místnosti či místa pod nábytkem. Automaticky se taky vyhne překážkám a sám si pak najde dobíjecí stanici v případě potřeby. Robotický vysavač Xiaomi Mijia Rock můžete momentálně pořídit v německém skladu e-shopu Cafago za 345,99 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.