Chytrý náramek Xiami Mi Band 4 byl vydán teprve nedávno, ale i přesto láme rekordy v prodejnosti. Prostě chytré Xiaomi náramky frčí a jejich uživatelé by byli zřejmě velmi zklamaní, kdyby s jejich produkcí společnost skončila. Takže pro ty z vás, kteří si každým rokem pořizujete náramek nový, je tu dobrá zpráva. Společnost Huami, která stojí za výrobou Mi náramků dává na vědomí, že už začínají pracovat na Xiaomi Mi Band 5.

Na čínské sociální síti o tom informoval generální ředitel Huami, pan Huang Wang. Uvedl, že už začali s partnerskou společností Xiaomi na vývoji Xiaomi Mi Band 5 pracovat. Zatím však není stanoven žádný přesný termín jeho uvedení. Potvrdil však, že náramek by se měl objevit v průběhu příštího roku. Je to logické, vzhledem k nedávnému představení letošní verze nositelnosti. Mi Band 4 se výborně prodává především díky své ceně a mnoha funkcím, kterými je vybaven. V červnu/júni, kdy se dostal na trh se jej během pouhých osmi dnů prodalo více než milion kusů.

Čtvrtá generace Mi Band náramku se dočkala mnoha vylepšení včetně vodotěsného barevného AMOLED displeje, Bluetooth 5.0 nebo  baterie s vyšší kapacitou. Mi Band 4 má také vylepšený šestiosý senzor pro šest sportovních režimů. Díky němu lze sledovat v reálném čase například údaje o plavání, kdy senzor dokonce dokáže rozeznat jednotlivé plavecké styly. Náramek také podporuje hlasového asistenta Xiao AI a jedna z jeho verzí má také podporu NFC. Co tedy nabídne připravovaná nová verze Mi Band 5? Těžko v této chvíli říci, ale jako vždy můžeme očekávat další inovace a vylepšení.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.