Dnes se opět vydáme na malý nákupní výlet do hlubin obřího nákupního portálu Ebay, kde se skrývá překvapivě i opravdu masivní množství zajímavých čínských produktů a gadgetů. Tentokrát pro vás máme hned dva gadgety z Číny. Prvním je Honor digitální váha a tím druhým pak jsou skutečně bezdrátová QCY T2S sluchátka.

Honor digitální váha

Nejdřív se tedy podíváme na Honor digitální váhu, i když na konci prázdnin hubnout do plavek asi už není potřeba. Ale i tak se tato váha v domácnosti určitě neztratí, přestože je pro mnohé z nás spíš mučidlem. Honor váha má klasický čtvercový tvar, design je elegantní a dobře zapadne do každé koupelny. Povrch je pokryt temperovaným sklem, které zajišťuje odolnost vůči poškrábání. Spodní část je vyrobena z pevného ABS materiálu s protiskluzovou úpravou. Naměřené hodnoty zobrazuje LCD displej. Vestavěný senzor měří hmotnost naprosto přesně a je schopen zaznamenat odchylky v relaci 100 gramů. Váha se automaticky zapne ve chvíli, kdy na ni stoupnete a do deseti sekund se na displeji objeví vaše aktuální hmotnost. Rozmezí hmotnosti, kterou je váha schopna zaregistrovat je od 2,5 kg do 150 kg. Momentálně můžete tuto digitální váhu Honor na Ebay zakoupit za 21,99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.