Novinkový telefon Vivo Nex 3 bude zřejmě už brzy představen. Na síť, a to především tu čínskou totiž produktový ředitel značky, Li Xiang, pravidelně vypouští informace o tomto přístroji. Postupně se tak dovídáme jak bude Nex 3 vypadat a k vidění jsou i zvěsti o některých jeho parametrech. Ale ještě dřív, než se podíváme co je na Weibo nového, shrneme si to, co zatím už víme.

Design Vivo Nex 3 bude velmi atraktivní. Hrany telefonu budou extrémně zakřivené, což by mělo úplně zrušit boční rámečky kolem displeje. Aspoň tedy vizuálně. Díky tomu se zvýší užitná plocha obrazovka téměř až na 100%. Výrobce tomuto efektu říká „vodopádový displej“. Modul zadního fotoaparátu bude kruhový a měl by připomínat ciferník klasických mechanických hodinek. V modulu jsou uloženy tři snímače.

Nově sdílí Li Xiang na svém Weibo účtu screen displeje. Podle tohoto snímku bude Nex 3 podporovat duální sítě 4G a 5G a neměla by chybět ani podpora NFC. Podle zatím nepotvrzených informací bude telefon pohánět nový procesor Snapdragon 855 Plus. Tím by se Nex 3 měl stát prvním Vivo přístrojem s tímto čipsetem. A neměli bychom zapomenout ani na přední vysunovací kameru. Někteří tipaři se dokonce domnívají, že by selfie kamera mohla být integrována do displeje. Další info o telefonu očekáváme už brzy.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.