Léto ještě nekončí a pokud jste ještě nestihli utratit všechny peníze za dovolenou, můžete si udělat radost nákupy v Číně. Na e-shopu Geekbuying je totiž pro tyto dny připravena velká slevová akce, kde najdete zajímavé slevy, slevové kupóny, bleskové prodeje a nebo i kolo štěstí. Určitě zajímavé je i to, že při některých nákupech můžete získat zpět až 20% hotovosti.

Nabídka je skutečně obrovská. Najdete zde telefony, různé gadgety, produkty pro chytrou domácnost, koloběžky, TV boxy a dokonce i nějaké oblečení a módní doplňky. To vše je zlevněno. Nechybí tu ani slevové kupóny v hodnotě od 5 dolarů až po 20 dolarů a jejich platnost je rozložena po celou dobu trvání této slevové akce. Také bleskové prodeje budou otevírány postupně a mají různě vysoké slevy. Pořídit zde můžete například tyčový vysavač, sluchátka a nebo RC dron.

Pokud jste dětmi štěstěny, můžete zkusit roztočit kolo štěstí. Zde můžete po jednoduché registraci vyhrát třeba telefon Xiaomi Mi 9 a získat až 20% hotovosti zpátky. Ovšem v kole štěstí jsou i slevové kupóny, dárky a mnoho dalšího. Další částí této velké slevové akce jsou různé výprodeje s až 60% slevami. Zkrátka a dobře stačí se jen podívat na stránky Geekbuying, projít celou nabídku a začít utrácet těžce vydělané peníze.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.