Koncept chytré domácnosti si získává srdce stále více uživatelů. Futuristické ovládání domácích zásuvek a spotřebičů jen z telefonní aplikace prostě má něco do sebe. Nebo samozřejmě můžete pokročit ještě o krok dále s hlasovými povely skrze platformy jako je Amazon Alexa nebo Google Assistant. Vybudování chytré domácnosti je ale stále spíše parketa pro lehce pokročilejší jedince, protože pro správné zapojení a nastavení se musíte v elektronice a elektrice přece jen trochu vyznat. Pokud mezi podobné nadšence patříte, pak by vás mohl zaujmout smart switch Sonoff Mini.

Sonoff Mini smart switch je DIY (Do-it-yourself) součástka právě pro budování chytré domácnosti. Díky jejímu využití v zásuvkách získáte možnost ovládat spotřebiče v domě jen pomocí aplikace eWeLink. Můžete tak nastavit přesné časy pro vypnutí/zapnutí a kontrolovat jejich stav online. Dokonce můžete řetězit zapínání jednotlivých switchů Sonoff po sobě nebo i ve skupinách. Prostě a jednoduše se jedná o velmi důležitý stavební blok chytré domácnosti, takže by vám v případě zájmu určitě neměl utéct.

Navíc je k mání za velice příjemnou cenu. Na AliExpress si nyní můžete koupit jeden jediný kousek za 7,49 dolarů, nebo se pořádně zásobit a koupit 5 kusů za 28,99 dolarů a nebo i 10 kusů za 54,99 dolarů. Případně tolik, kolik zrovna potřebujete. Tak se na tento smart switch určitě mrkněte, tedy pokud patříte mezi nadšence v této oblasti gadgetů.