S novým týdnem tu máme i novou procházku e-shopem Ebay a opět vybíráme produkty, které jsou zlevněné a mohly by se vám hodit. Prvním z nich je 128 GB MicroSD karta Samsung EVO Plus a tím druhým do páru pak bezdrátová sluchátka QCY T3. Ceny jsou nastaveny poměrně slušně, takže pojďme se na oba gadgety podívat zblízka.

128 GB MicroSD karta Samsung EVO Plus

Bez paměťových karet bychom se rozhodně v dnešní době neobešli, protože nenažranost našich mobilních miláčků stoupá opravdu exponenciálně a nikdy neublíží mít více prostoru. Proto není od věci si nějakou tu kartu pořídit. Například Samsung EVO Plus s kapacitou 128 GB. Tato karta má certifikací U3 Class 10, která zaručuje rychlosti až 100MB/s na čtení a 90MB/s na zápis. Kapacita 128 GB by měla v klidu dostačovat na ukládání až 6 hodin 4K UHD videa, 15 hodin FullHD videa a nebo na uložení až 27600 fotografií. Samozřejmostí je pak odolnost proti extrémním teplotám, magnetickému poli, mořské vodě a rentgenovým paprskům. Na stránkách Ebay můžete kartu momentálně pořídit za 20,49 dolarů.

Bezdrátová sluchátka QCY T3

Bezdrátová sluchátka se pomalu ale jistě stávají hitem. Je to dost možná i díky tomu, že výrobci telefonů začínají upouštět od 3,5 mm audio jacku. Ke zcela bezdrátovým „špuntům“ patří i QCY T3. Sluchátka nemají dráty, takže se mohou hodit i při sportovních aktivitách. Spárování sluchátek s telefonem probíhá přes Bluetooth 5.0, jejich dosah je 10 metrů. Najdeme zde i certifikaci IPX5 a podporu HiFi zvuku. Vestavěný mikrofon umožňuje využití sluchátek také jako handsfree a díky integrované technologii potlačení ruchů nebudou hovory ani nijak rušené. Bezdrátová sluchátka QCY T3 nyní pořídíte na Ebay za 31,35 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.