Telefon Redmi Note 7 zaznamenal okamžitě po svém vydání nebývalý úspěch. Jeho parametry jsou velmi dobré, cena víc než dobrá. Přesto, že se přístroj stále dobře prodává, v Redmi už chystají jeho nástupce. Měl by jím být Redmi Note 8 a podle prvotních informací se opět máme na co těšit. Specifikace by měly být vylepšeny a některé z nich potvrdil i šéf značky, pan Lu Weibing.

To vše se odehrálo na čínském Weibo a podle toho, co Weribing uvedl, je docela možné, že se mu chystaný Redmi Note 8 už dostal do rukou k otestování. V krátkém příspěvku píše, že telefon bude mít lepší baterii. Také výkon nabíjení by měl být údajně vyšší než 10 W. To by tedy mělo potvrdit nedávný výstup z certifikace 3C, kde bylo uvedeno, že Note 8 by měl podporovat až 18 W nabíjení.

Kromě toho by podle Weibinga měla být vylepšena i foto výbava. Ovšem zatím není potvrzeno, že jeden ze snímačů zadního fotoaparátu bude mít rozlišení 64 MPix, a to i přesto, že značka o použití takového senzoru uvažuje. Nicméně bychom si mohli tipnout, že 64 MPix snímač u Note 8 bude skutečně použit. Pokud bychom vycházeli z toho, že Redmi Note 7 má jeden senzor s rozlišením 48 MPix. Šéf Redmi také uvádí, že poměr displeje vůči tělu bude vyšší a nad ním bude kapkovitý výřez. Očekává se také, že použitým procesorem bude novinkový Helio G90T, který je koncipován pro herní telefony. Nu a zároveň s Note 8 by mohl být uveden i Redmi 8, který už má za sebou certifikaci Tenaa.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.