A je to tu zas. Další díl seriálu Vychytávky z Číny a v něm tři tipy na to, co nového si koupit, i když to zrovna akutně nepotřebujete. To zejména proto, že zásilka dorazí za dva až tři týdny. Pokud by se cena našich vychytávek změnila, dejte si produkt jako oblíbený a čekejte na další akci na e-shopu.

  1. Multifunkční selfie tyč
    Selfie tyče nejsou žádnou novinkou, ale tahle je multifunkční. Tyčka se jenom nevysunuje, ale také ji můžete rozložit jako trojnožku a ještě jednoduše otočíte mobil na klasický mód a nebo selfie. Za cenu 22 USD (v akci zde) dostanete i propojení s mobilem přes Bluetooth.
  2. Wi-Fi zvonek
    Domovní zvonek, který je nejen bezdrátový, ale má v sobě i kameru pro vaší bezpečnost. Tu můžete připojí k vaší Wi-Fi a následně spárovat s vaším mobilem. To vše za cenu 90 USD (v akci zde).
  3. Něco k LED zářivce
    Bezdrátový stmívací vypínač pro zářivky od společnosti Yeelight za 13 USD (v akci zde), se vám může hodit, pokud již LED žárovku vlastníte a nebo si ji chcete koupit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.