Pořízení originálního softwaru nemusí nutně znamenat kompletní vyprázdnění peněženky. V dnešní době totiž není velký problém sehnat za velmi zajímavé ceny v podstatě cokoliv v podobě digitální licence. A expertem na podobné prodeje je i stránka URcdkey, kde najdete právě tyto klíče, a to doslova za hubičku. A aby sleva skutečně stála za to přidáme i nějaký ten slevový kupón.

Stálicí mezi nákupy digitálních klíčů jsou produkty od Microsoftu a s podobnými cenami je prostě už dávno nemá cenu shánět někde „na černo“. Základem je vždy samozřejmě systém a Windows 10 Pro OEM Global verzi si můžete pořídit jen za 10,39 euro, což je opravdu skoro zadarmo. A k pořádné funkčnosti počítače se vždy hodí i nějaký ten kancelářský balík, takže co třeba minulou generaci Office 2016 Professional Plus Global za 26,76 euro. A nebo Office 2019 Professional Plus Global za 43,19 euro? Všechny výše zmíněné ceny jsou takto nízké díky našemu 20% slevovému kupónu ve tvaru CC20.

Určitě se ale vyplatí podívat i na další zajímavé nabídky na stránkách URCDKey. Jejich zásobárna zahrnuje celou řadu velmi lákavých kusů ze Steamu, Originu nebo UPlay, případně předplacené karty z PSN a XBOX. Teď dokonce i v částečně počeštěné verzi. Takže neváhejte a udělejte si i v létě radost nějakým tím levným softwarovým klíčem.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.